Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. kontrolingu

SuperDrob S.A.O firmie

  • Karczew

    Karczew, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie workflow dotyczącym obiegu dokumentów w firmie,

  • Kontrola poprawności dekretacji dokumentów księgowych,

  • Zakładanie kontrahentów/kanałów dystrybucji i innych danych podstawowych,

  • Przygotowywanie raportów ad-hoc zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub 5 rok studiów w obszarze finansów, rachunkowości, ekonomii,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacji,

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

  • Rzetelność, odpowiedzialność i dokładność.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • pakiet benefitów

SuperDrob S.A.

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Przewiń do profilu firmy