Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu

Sivantos Sp. z o.o.

Przemysłowa 18

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola sprzedaży oraz kosztów działów logistyki

  • Przygotowywanie analiz i raportów

  • Bieżąca analiza stanów magazynowych, odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie procedur inwentaryzacji

  • Miesięczne raportowanie wyników do Grupy Kapitałowej

  • Raporty na potrzeby Zarządu

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń

  • Uczestniczenie w bieżących projektach realizowanych przez Dział Kontrolingu

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne preferowane specjalizacje: rachunkowość zarządcza, controlling

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • Znajomość kluczowych zasad rachunkowości oraz zagadnień kontrolingu

  • Dobra organizacja pracy

  • Zdolności analityczne (umiejętność wyciągania wniosków i pracy z dużymi zbiorami danych)

  • Samodzielność i dyscyplina w realizowaniu zadań oraz odpowiedzialność

  • Biegła obsługa programu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel ( na poziomie zaawansowanym

  • Znajomość Power Query, Power BI będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Znajomość SQL i Visual Basic oraz programów finansowo-księgowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w międzynarodowym środowisku pracy w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • dodatkowe świadczenia:

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Multisport (z możliwością wykupienia karty dla dowolnej osoby towarzyszącej)

  • możliwość ubezpieczenia na życie w kilku opcjach na preferencyjnych warunkach

  • bonus świąteczny

  • bonus wakacyjny

  • regularnie owoce w firmie

  • imprezy integracyjne

  • dofinansowanie kształcenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

WS Audiology jest organizacją założoną w 2019 roku w wyniku połączenia Sivantos i Widex - WS Audiology łączy ponad 140 lat doświadczenia i wiedzy. Jako światowy lider, naszą ambicją jest uwolnienie ludzkiego potencjału poprzez produkcję najwyższej klasy, innowacyjnych aparatów słuchowych. Połączenie firm daje nam nowe możliwości rozwoju i powoduje, że stajemy się jednym z trzech największych producentów tego typu urządzeń na świecie.

Obecnie, nasza firma zatrudnia ok. 11 000 pracowników na całym świecie i zapewnia wsparcie dla ponad 700 milionów pacjentów z problemami słuchu.

Nasz zakład produkcyjny w Poznaniu to najnowocześniejsze w Polsce centrum, które produkuje aparaty marki SIGNIA, SIEMENS i AUDIO SERVICE, natomiast w Komornikach znajduje się nasze Europejskie Centrum Dystrybucji odpowiedzialne za dystrybucję aparatów i dodatkowych produktów na rynek europejski.

Przewiń do profilu firmy