Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. kontrolingu

Colas PolskaO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca w zakresie przygotowania wniosków o wystawienie gwarancji bankowych, aneksów do gwarancji

  • współpraca przy uzgadnianiu treści gwarancji bankowych wystawianych na zlecenie Spółki

  • współpraca przy analizie wniosków podwykonawców o zwrot kaucji zatrzymanych

  • współpraca przy monitoringu należności przeterminowanych w Regionie

  • dekretacja faktur w elektronicznym systemie akceptacji dokumentów dotyczących Regionu

  • analizy ad-hoc na potrzeby zakończenia miesiąca

  • raportowanie zgodne z wykonywanym zakresem obowiązków

  • obsługa poczty wychodzącej/przychodzącej i książki korespondencji w Regionie (w tym kurierzy)

  • wystawianie dokumentów delegacji dla pracowników Regionu

  • obsługa i utrzymywanie poprawnego obiegu dokumentów w Regionie

  • obsługa portalu do zakupu artykułów biurowych, obsługa konferencji i spotkań

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie finanse / rachunkowość lub ostatni rok studiów

  • znajomość systemów finansowo–księgowych oraz języka angielskiego – B1/B2

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, rzetelność

  • zdolność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów, zaangażowanie w powierzone czynności

Mile widziane

  • doświadczenie w dziale finansów / kontrolingu

  • doświadczenie w pracy w branży budowlanej

To oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • pracę lokalną ze sporadycznymi delegacjami

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie zgodnie z przepisami prawa pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwości zdobywania uprawnień – kursy i egzaminy finansuje firma

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • dofinansowanie do wypoczynku i półkolonii dzieci

  • świadczenie świąteczne

  • premie miesięczne

  • premie za pracę w soboty

  • dofinansowanie karty Multisport

  • nagrodę roczną

Colas Polska

COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około 100.000 projektów rocznie.

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy.

W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

Przewiń do profilu firmy

Rozpatrujemy także aplikacje złożone poprzez stronę internetową Colas Polska.