Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu

Summa Linguae Spółka AkcyjnaO firmie

  • Josepha Conrada 63, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Summa Linguae Spółka Akcyjna

Josepha Conrada 63

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe wsparcie Global Controllera w codziennych zadaniach

  • udział w procesie zarządczego raportowania miesięcznego: weryfikacja danych finansowych, kontrola wykonania budżetu sprzedażowego i kosztowego, przygotowywanie raportów dla wybranych jednostek z Grupy

  • przygotowywanie cyklicznych raportów: sprzedażowych oraz rachunku przepływów pieniężnych

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca: weryfikacja/kalkulacja rezerw kosztowych oraz przychodowych

  • udział w procesie automatyzacji oraz standaryzacji zarządczego raportowania grupowego

  • ścisła współpraca z Działem Księgowości oraz innymi działami Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (preferowany kierunek: finanse)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel

  • podstawowa znajomość sprawozdań finansowych i zasad rachunkowości

  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, porównywania danych liczbowych i wyciągania wniosków

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w controllingu

  • znajomość narzędzia Microsoft Power BI

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny system wynagrodzeń

  • komfortowe warunki pracy w przyjaznym zespole oraz niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, mającej globalny zasięg i notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych

  • dodatkowe benefity: karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Summa Linguae Technologies to dostawca technologicznych usług językowych, założony w 2011 w Polsce. Nasz model biznesowy zakłada rozwój organiczny oraz rozwój przez akwizycje. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i Ameryce. Dzięki globalnym zasobom, możemy przedstawić naszym Klientom szeroką i wyczerpującą ofertę. Opracowujemy innowacyjne strategie językowe dla firm, dzięki którym nasi Klienci mogą efektywnie komunikować się ze swoimi partnerami oraz rozwijać się na rynku globalnym. Pracujemy z globalnymi firmami dla których najważniejszą wartością w komunikacji międzynarodowej jest praktyczna innowacja. Skupiamy się na wypracowywaniu nowych standardów w obliczu cyfryzacji języka. Transparentność, elastyczność i bezpieczeństwo – tymi wartościami kierujemy się w naszej codziennej pracy.

Przewiń do profilu firmy