Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu Operacyjnego

eSky.pl S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i rozliczanie raportów wpłat i kosztów Wsparcie procesów rozliczeniowych w ramach Grupy eSky

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • Zapewnienie prawidłowych danych przetwarzanych i generowanych przez system

  • Tworzenie zestawień, raportów i analiz na potrzeby innych działów i Zarządu

  • Wsparcie i ścisła współpraca z innymi zespołami i działami w firmie oraz oddziałami zagranicznymi spółki

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość MS Office, ze szczególnym naciskiem na MS Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięta zdolność logicznego i analitycznego myślenia

  • Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z obszaru finansów i księgowości

  • Doświadczenie w procesach operacyjnych

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę na pełen etat)

  • Przyjazną atmosferę i luźny start-up – praca w przyjaznym i dynamicznym zespole

  • Świetne warunki pracy z możliwością pracy hybrydowej

  • Duże możliwości rozwoju – praca w doświadczonym zespole w międzynarodowym środowisku, wsparcie w kształtowaniu strategii finansowej firmy

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

O stanowisku:

Kontroling Operacyjny odpowiada za weryfikację i rozliczanie raportów przychodowych i kosztowych. W naszej organizacji wspiera procesy kontrolne i na co dzień ściśle współpracuje z następującymi Zespołami: Call Center, Operacyjny, Fakturzyści i Księgowość