Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu

FBSERWIS S AO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KONTROLINGU

Jakie zadania będziesz realizować w pracy:

  • Wsparcie Kontrolerów Biznesowych w procesach budżetowania i prognozowania.
  • Udział w finansowym zamknięciu miesiąca: weryfikacja rezerw, poprawności alokacji kosztów, analiza odchyleń.
  • Udział w rozwoju struktury raportowej do oceny efektywności finansowej kontraktów, budowa i analiza KPI.
  • Wykonywanie analiz i raportów na potrzeby działów operacyjnych oraz kontrolingu.

Jakie wymagania stawiamy potencjalnym kandydatom?

  • Zdolność logicznego myślenia, umiejętność pracy na dużych bazach danych, wyciągania i prezentowania wniosków.
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub studenci ostatnich lat.
  • Będzie mile widziane, jeśli masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu lub audytu.
  • Umiejętność efektywnego korzystania z Excela.

Co możemy zaoferować osobie, która do nas dołączy?

  • Przygotujemy Cię do pełnienia samodzielnego stanowiska w obszarze kontrolingu finansowego.
  • Będziesz współpracować z otwartym zespołem specjalistów, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Otwarte relacje i niekorporacyjną atmosferę pracy.
  • Współuczestnictwo w budowaniu narzędzi kontrolingowych.
  • Współpracę bezpośrednio z biznesem.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokiej dynamice rozwoju na rynku polskim.

Jeśli oferta wydaje Ci się interesująca – zgłoś się już teraz:

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej  grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:
  • utrzymujemy blisko 1700 km dróg krajowych  i autostrad,
  • obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,
  • posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych (status RIPOK), w tym dwie z własnym składowiskiem,
  • utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy