Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu

IT CARD CENTRUM TECHNOLOGII PŁATNICZYCH S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w sporządzaniu raportów i sprawozdań dla Zarządu.

  • Analiza rentowności poszczególnych obszarów działalności firmy oraz oferowanych produktów i usług.

  • Przygotowywanie danych finansowych związanych z funkcjonowaniem biznesu.

  • Prowadzenie analizy rentowności inwestycji i przedsięwzięć.

  • Czynny udział w procesie sprawozdawczości miesięcznej, kwartalnej oraz rocznej.

  • Tworzenie raportów ilościowych i/lub wartościowych z funkcjonowania biznesu w podziale na klientów oraz typy transakcji.

  • Analiza oraz kontrola zysków i strat.

  • Udział w planowaniu budżetu oraz opracowywanie prognoz finansowych.

  • Monitorowanie realizacji planów finansowych.

  • Nadzór nad jakością i poprawnością rozliczeń i raportowanych danych.

  • Inne zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • (wykształcenie, wiedza, doświadczenie zawodowe, uprawnienia, licencje, ukończone kursy, umiejętności, znajomość programów i języków obcych, cechy osobowości, inne kompetencje – istotne z punktu widzenia stanowiska):

  • analityczne podejście przy jednoczesnej umiejętności budowania relacji z biznesem,

  • odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • doświadczenie w obszarze raportowania zarządczego,

  • znajomość systemu księgowego Enova,

  • umiejętność organizacji pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku,

  • znajomość zagadnień z zakresu finansów, rachunkowości i bankowości,

  • obsługa pakietu Ms Office, szczególnie Excel oraz korzystanie z funkcjonalności takich jak: Power Pivot/Power Query, tabela przestawna, praca z dużą ilością danych i raportów,

  • znajomość zagadnień bankowych.

Mile widziane

  • umiejętność przejrzystej prezentacji danych,

  • umiejętności weryfikacji własnej pracy,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,

  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia pod okiem ekspertów i praktycznych umiejętności w rozwojowej branży,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

  • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport),

  • elastyczny czas pracy,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy