Podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: https://www.hebe.pl/.
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. (Hebe)

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. (Hebe)O firmie

Józefa Piusa Dziekońskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów, analiz, prezentacji

  • Przygotowywanie analiz finansowych (w tym analiz opłacalności inwestycji)

  • Udział / wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału i roku

  • Udział / wsparcie w procesie budżetowania

  • Czynny udział w tworzeniu narzędzi kontrolingowych

  • Sporządzanie raportów ad hoc

  • Utrzymywanie kontrolingowych danych podstawowych

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane finansowe)

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office przede wszystkim MS Excel (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem)

  • Cechuje Cię umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

  • Chętnie się uczysz i wykazujesz proaktywną postawę

  • Dobrze znasz język angielski

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze kontrolingu lub finansów

  • Jesteś dostępny/a w pełnym wymiarze godzinowym

  • Znajomość SAP będzie mile widziana

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport Plus

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

  • Luźna, startupowa atmosfera

  • Pyszna kawa, która postawi Cię na nogi :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karta Multisport