Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu

PGNiG SERWIS SP. Z O.O.

Chełmżyńska 180

Rembertów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem.

  • Udział w procesie budżetowania;

  • Analiza odchyleń od budżetów;

  • Dostarczanie do biznesu danych umożliwiających przygotowanie budżetu;

  • Sporządzanie raportów okresowych i ad hoc na potrzeby Zarządu;

  • Generowanie raportów kontrolingowych o zróżnicowanym poziomie szczegółowości;

  • Weryfikacja kluczowych danych w procesie obiegu dokumentów;

  • Dostarczanie do księgowości danych na temat tworzenia rezerw;

  • Dostarczanie do księgowości danych na temat aktywowania kosztów projektów i przygotowania usług;

  • Analiza zapisów księgowych pod kątem poprawności ewidencji na obiektach kontrolingowych;

  • Sporządzanie raportów z podziału czasu pracy na obiekty kontrolingowe;

  • Uczestnictwo w badaniu sprawozdania finansowego w zakresie przychodów i kosztów z podstawowej działalności operacyjnej;

  • Sporządzanie wycen i kalkulacji na potrzeby biznesu;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym;

  • Chęć rozwijania się w obszarze kontrolingu;

  • Znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości;

  • Znajomość zasad księgowania w funkcjonalnym układzie kont („5”);

  • Znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;

  • Znajomość rachunku kosztów;

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętności analitycznego myślenia;

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów;

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym Pracowniczy Program Emerytalny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny (włącznie ze stomatologią).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

dynamiczna, rozwijająca się, nowoczesna firma, zapewniająca infrastrukturę, technologię oraz usługi wspierające działalność podstawową spółek z GK PGNiG, poszukuje obecnie osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy