Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu ze znajomością j. niemieckiego

Dürr Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Dürr Poland Sp. z o.o.

Stanisława Żółkiewskiego 125

Radom

Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle samochodowym, poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Prowadzenie niezbędnych czynności związanych z procesem raportowania
  • Przygotowanie danych na potrzeby sprawozdawczości zarządczej Spółki
  • Kontrola działalności operacyjnej oraz wyników
  • Przygotowanie analiz oraz prognoz
  • Współpraca oraz wsparcie zespołów w spółkach Grupy Dürr oraz innych działów firmy w zakresie kontrolingu, rachunkowości zarządczej oraz raportowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomia / finanse
  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu, finansów lub pokrewnym obszarze- mile widziane
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość Hyperion Management Reporting będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, rzetelność
  • Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej światowej renomie, której produkty wykorzystywane są w najnowocześniejszych fabrykach samochodowych na świecie
  • Stanowisko w dobrze prosperującym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (cv i list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie wszystkich Państwa uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Przesłanie aplikacji  będzie oznaczać, że wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tej aplikacji przez Dürr Poland Sp. z o.o.  w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeżeli jest Pan(i)  zainteresowany(a) udziałem w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Dürr Poland Sp. z o.o. prosimy w treści aplikacji zawrzeć następujące oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dürr Poland Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Administratorem Państwa  danych osobowych jest Durr Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Żółkiewskiego 125, 26-600 Radom. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – nie dłużej niż 1 rok. Przysługuje Państwu  prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia lub usunięcia oraz prawo do przeniesienia danych. W każdym czasie możecie Państwo cofnąć zgodę na dalsze przetwarzanie przez nas swoich danych osobowych. Macie też Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy