Młodszy Specjalista ds. Koordynacji i Planowania

ALDI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ALDI Sp. z o.o.

Murckowska 16

Katowice

W związku dynamicznym rozwojem Działu Wsparcia Zarządzana Kategoriami poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Koordynacji i Planowania.

Twoje zadania

  • Przygotowywanie zestawień, statystyk, analiz oferty artykułów akcyjnych non-food/food
  • Bieżące wprowadzanie zmian do planu akcji
  • Współpraca na poziomie międzynarodowym w celu koordynacji wspólnych zakupów oraz dopasowania terminów sprzedaży

Nasze oczekiwania

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel i PowerPoint
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Działanie nastawione na wyniki
  • Umiejętność pracy z danymi liczbowymi
  • Dbałość o szczegóły

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
  • Pracę w Centrali firmy w Katowicach przy projektach na skalę krajową i międzynarodową
  • Spotkania integracyjne
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów
  • Wspierający i pozytywnie nastawiony zespół
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Zajęcia językowe: angielski, niemiecki
  • Nagrody jubileuszowe
  • Bony żywieniowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już 141 sklepów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy