Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. Koordynacji Projektów Eksportowych

Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.

Jesienna 9

Matarnia

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie, tworzenie oraz rozwijanie eksportowych stron internetowych

  • budowanie spójnego wizerunku firmy w Internecie

  • koordynacja współpracy z dystrybutorami zagranicznymi w zakresie stron www oraz e-shopów

  • współpraca z biurem graficznym oraz działem odpowiedzialnym za kreację

  • koordynacja projektów graficznych oraz nadzór nad terminowością realizowanych zleceń

  • zarządzanie ofertą gadżetów eksportowych

  • szkolenie partnerów zagranicznych w zakresie standardów firmy

  • monitorowanie oraz raportowanie przeprowadzonych działań

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)

  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office

  • zainteresowanie marketingiem cyfrowym oraz e-commerce

  • wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne

  • skrupulatność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu oraz prowadzeniu stron internetowych

  • doświadczenie w zakresie e-commerce

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie karty Multisport

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • ciekawa i kreatywna praca dająca możliwość współpracy z osobami z różnych krajów i kręgów kulturowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych