Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Korespondencji

CREDITEXPRESS INKASSO Poland Sp. z o.o.

  • Racławicka 2, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Racławicka 2

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie oraz weryfikacja plików do wydruku i wysyłki pism windykacyjnych;

  • przygotowywanie oraz weryfikacja plików do wysyłki e-maili;

  • wydruk pism windykacyjnych;

  • kopertowanie korespondencji do wysyłki;

  • kontakt z firmami zewnętrznymi (m.in. z pocztą, firmą serwisującą sprzęt biurowy, firmą dostarczającą papiery firmowe i koperty);

  • kontrola ilości wysyłanej korespondencji;

  • wprowadzanie zwrotów pism do systemu;

  • weryfikacja ilości posiadanych papierów firmowych i kopert wykorzystywanych do realizacji wysyłek, w tym składanie zamówień na papiery firmowe i koperty.

Nasze wymagania

  • nastawienie na cel;

  • dobra znajomość narzędzi biurowych oraz pakietu Microsoft Office (przede wszystkim Excel: sortowanie, filtrowanie, scalanie lub rozdzielanie komórek bądź zawartości komórek; Word: korespondencja seryjna);

  • odpowiedzialność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków;

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego;

  • wykształcenie minimum średnie.

Mile widziane

  • doświadczenie związane z obsługą pism i korespondencji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pełny etat;

  • wynagrodzenie wzbogacone o premię;

  • pracę w godzinach 8:00 – 16:00, wolne weekendy;

  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych i współpracowników;

  • miejsce zapewniające rozwój i odkrywanie swoich możliwości;

  • świadczenie pracy w biurze pracodawcy (bardzo dobra lokalizacja siedziby firmy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

APLIKACJA

2

SELEKCJA

3

SPOTKANIE

4

DECYZJA

5

WITAJ NA NASZYM POKŁADZIE

Jesteśmy Firmą, która realizuje indywidualne podejście do każdego pracownika. Zależy nam na osiąganiu celów poprzez wspólne zaangażowanie wszystkich zespołów. Więcej o nas: http://creditexpressinkasso.pl

Przewiń do profilu firmy