Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. kosztorysowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej.

    Miejsce pracy: Warszawa
    KLU/2019/04

    Do obowiązków zatrudnionej osoby będą należały następujące zadania:

    • weryfikacja dokumentacji przetargowej,
    • wysyłanie zapytań ofertowych,
    • analiza możliwości technicznych pod kątem realizacji projektów,
    • sprawdzanie i tworzenie przedmiarów,
    • współpraca z innymi działami przy pozyskiwaniu kontraktów oraz ich realizacji,
    • udział w opracowywaniu ofert.

    Przed kandydatami stawiamy następujące wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • min rok doświadczenia w pracy na stanowisku kosztorysanta w firmie budowlanej,
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • bardzo dobra znajomość AutoCad, MS Office,
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Zatrudnionej osobie oferujemy:

    • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

    Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, że:

    1. Administratorem Twoich danych osobowych jest:

    • Aldesa Polska Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 18, 02-676 Warszawa, KRS 0000287883, NIP 6762356224, adres e-mail: [email protected], zwana dalej Spółką
    • Grupo Aldesa S.A. z siedzibą przy ul. Bahia de Pollensa 13, E-28042 Madryt, Hiszpania, adres e-mail:
      [email protected], zwana dalej Grupo Aldesa S.A.
    • Inspektor Ochrony Danych wyznaczony w Spółce jest dostępny pod adresem e-mail: [email protected];
    • Inspektor Ochrony Danych wyznaczony w Grupo Aldesa S.A. jest dostępny pod adresem e-mail: [email protected]

    2. Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w celu:

    • przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikujesz— na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda) oraz art. 6 ust. 1 lit. b RODO (niezbędność do zawarcia i wykonania umowy);
    • przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych — na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda), po wyrażeniu zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych;
    • wypełnienia obowiązków z RODO, np. w zakresie tworzenia rejestrów i ewidencji — na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO (obowiązek wynikający z przepisów prawa) oraz art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes Administratora Danych Osobowych); prawnie uzasadnionym interesem Spółki jest posiadanie wiedzy na temat osób, które np. wycofały zgodę na przetwarzanie danych osobowych;

    3. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę, przy czym wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

    4. Podanie wszystkich danych osobowych zawsze jest dobrowolne, jednak podanie takich danych, jak: imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia – jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym (bez tych danych nie jest możliwe wzięcie udziału w rekrutacji).Podanie jakichkolwiek innych danych niż wymienione zależy od Twojego uznania, ponieważ ich nie wymagamy;

    5. Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania;

    6. Twoje dane osobowe mogą zostać ujawnione firmie hostingowej, spółkom z grupy Aldesa, dostawcom usług rekrutacyjnych; oprócz tego możemy zostać zobowiązani, np. na podstawie przepisu prawa, do udostępnienia Twoich danych osobowych podmiotom prywatnym lub publicznym;

    7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

    8. Twoje dane osobowe będą przechowywane:

    • przez okres 6 miesięcy — w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego;
    • przez okres 6 miesięcy — w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, po wyrażeniu zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych;
    • do czasu skutecznego wniesienia sprzeciwu lub osiągnięcia celu przetwarzania — w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora Danych Osobowych;

    9. Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;

    10. Posiadasz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.