Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych - Staż

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 11.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Salomon Finance Sp. z o.o.

    Salomon Finance to firma działająca od ponad 8 lat na rynku doradztwa finansowego, specjalizująca się w udzielaniu kredytów hipotecznych, której doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że skutecznie konkuruje z największymi graczami na rynku i z roku na rok zdobywa zaufanie coraz większej rzeszy Klientów.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Opis stanowiska:
    • Tworzenie analiz rynkowych
    • Selekcja ofert kredytowych spośród 29 banków dostępnych w ramach oferty Salomon Finance
    • Kompleksowa obsługa Klientów i rzetelna pomoc w procesie kredytowym
    • Komunikacja z kontrahentami i partnerami firmy
    • Przeprowadzanie zestawień i kalkulacji kredytowych
    Wymagania:
    • Student/ka ostatnich lat studiów lub absolwent/ka
    • Zainteresowanie finansami oraz podstawowa wiedza na temat rynków finansowych
    • Rozwinięte zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
    • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, operatywność, kreatywność w myśleniu i działaniu
    • Zaangażowanie w pracę i proaktywna postawa
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
    • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
    • Chęć nieustannego podnoszenia własnych kwalifikacji oraz zdobywania nowej wiedzy
    Oferujemy:
    • Dedykowany program szkoleniowy - system kompleksowych szkoleń z zakresu finansów i bankowości
    • Inspirującą i miłą atmosferę pracy w młodym zespole
    • Dostęp do wysokiej klasy wiedzy merytorycznej z dziedziny usług finansowych
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość wdrażania nowych pomysłów
    • Możliwość zdobycia wszechstronnych doświadczeń zawodowych
    • Możliwość awansu wraz rozwojem firmy
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.