Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. księgowania gwarancji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Młodszy Specjalista ds. ksiegowania gwarancji

    Miejsce pracy: Warszawa
    WBK/Gwarancje

    OPIS STANOWISKA:

    Księgowanie gwarancji w obrocie krajowym i zagranicznym:

    • kontrola formalno-merytoryczna otrzymanych zleceń księgowych
    • naliczanie i parametryzowanie prowizji
    • wprowadzanie do systemu zmian dot. gwarancji
    • wykonywanie korekt księgowych
    • sporządzanie zestawień pobranych i należnych prowizji
    • komunikacja z jednostkami banku związana z bieżącą realizacją transakcji

    wykonywanie wszelkich innych czynności, niezbędnych do zapewnienia prawidłowej obsługi księgowej produktów Trade Finance

    WYMAGANIA:

    • Znajomość standardów obsługi klienta
    • Obsługa komputera (pakiet Office),
    • Dokładność
    • Koncentracja, podzielność uwagi
    • Analityczne myślenie
    • Otwartość na zmiany
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność

    OFERUUJEMY:

    • umowę zlecenie,
    • elastyczny grafik, pon-pt, 8:00-18:00,
    • wynagrodzenie 13,70 zł brutto/h
    • możliwość zdobycia doświadczenie zawodowego w finansach,
    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pracę na rzecz jednego z największych Banków w Polsce.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.