Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. księgowo-kadrowych

Krakowski Park Technologiczny Sp. o.o.

  • Podole 60, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Podole 60

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • weryfikowanie dokumentów księgowych

  • księgowanie faktur kosztowych i wyciągów bankowych

  • uzgadnianie rozrachunków

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • pomoc przy naliczaniu wynagrodzeń

  • nadzór nad badaniami okresowymi i szkoleniami pracowników

  • dokonywanie zgłoszeń ZUS

  • przygotowywanie miesięcznych zestawień i raportów w programie Excel

  • sporządzanie raportów do GUS

Nasze wymagania

  • znajomość programu enova – warunek konieczny

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie kierunkowe

  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości, finansów i podatku VAT

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i PIT

  • znajomość pakietu MS Office: Word i Excel

  • umiejętności analityczne i matematyczne

  • dokładność, skrupulatność i systematyczność

  • chęć pogłębiania wiedzy i rozwoju

  • umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa

Krakowski Park Technologiczny poszukuje osoby, która sprawnie i efektywnie będzie wspierać zespół KPT w obsłudze księgowo-kadrowej. W szczególności nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za weryfikowanie dokumentów księgowych, księgowanie faktur kosztowych i wyciągów bankowych, a także przegotowywanie różnych raportów. Zapewniamy pracę w energetycznym środowisku, pełną wyzwań i ciekawych projektów oraz atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych.

Przewiń do profilu firmy

Do do składania CV zachęcamy również osoby z lekkim i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.