Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o.O firmie

Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o.

Ludwikowo 1

Bydgoszcz

Kolejowe Zakłady Łączności w Bydgoszczy, poszukują kandydata na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • Kontrola dokumentów księgowych klientów pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich rejestracja w systemie finansowo - księgowym.
  • Księgowanie wyciągów bankowych.
  • Rozliczanie delegacji.
  • Bieżąca analiza rozrachunków z dostawcami i odbiorcami.
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie rozliczeń międzyokresowych kosztów czynnych i biernych.
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami.
  • Inne prace administracyjne oraz współpraca przy zadaniach i projektach realizowanych w ramach działu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (w zakresie rachunkowości, finansów, ekonomii) lub w trakcie nauki.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawnych w zakresie rachunkowości i podatków.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie.
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

Oferujemy:

  • Możliwość szkoleń oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy