Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

AFRISO Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów do ewidencji dla celów podatku VAT i podatku dochodowego od osób prawnych,

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, WNiP i wyposażeń,

  • rozliczanie wydatków pracowniczych oraz delegacji krajowych i zagranicznych,

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,

  • prowadzenie kasy gotówkowej i księgowanie raportów kasowych,

  • uzgadnianie rozrachunków, obrotów i sald na kontach księgowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • praktyczna i teoretyczna znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,

  • otwartość, komunikatywność, dobra organizacja pracy, terminowość i dokładność,

  • umiejętności analityczne,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego minimum w stopniu podstawowym,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • motywujące wynagrodzenie (stała pensja + kwartalna premia),

  • szeroki pakiet socjalny (m.in.: fundusz socjalny, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, Karty Lunch Pass),

  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole,

  • narzędzia niezbędne do pracy na stanowisku (laptop, telefon),

  • miejsce w którym będziesz mógł zdobywać doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności,

  • pełny i kompleksowy program wdrożenia w nowe obowiązki.

AFRISO Sp. z o.o.

AFRISO Sp. z o.o. to niemiecki kapitał, polska firma, zaangażowani ludzie i ponad 150-letnie tradycje niemieckiego biznesu rodzinnego zarządzanego z energią, innowacyjnością i kreatywnością polskiej kadry. Naszą siłą i największą wartością są ludzie – zarówno nasi pracownicy, jak i profesjonalni partnerzy biznesowi, którym zapewniamy obsługę i wsparcie na najwyższym możliwym poziomie.

Co w AFRISO robimy? „Wspieramy specjalistów w sprawnym wykonywaniu dobrych instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej!”

Przewiń do profilu firmy