Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

ENEA Centrum Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • fakturowania sprzedaży,

  • ewidencji zbiorczych rejestrów sprzedaży,

  • obsługi rozliczeń kont rozrachunkowych,

  • obsługi i zwrot nadpłat,

  • aktualizacji należności; w tym dokonywanie odpisów aktualizujących,

  • ewidencji wyciągów bankowych

  • ewidencji księgowej Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • ewidencji wniosków o odpisanie należności,

  • potwierdzenia salda należności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie; kierunkowe: finanse i rachunkowość,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • Dobra organizacja pracy własnej, obowiązkowość, sumienność, nastawienie na realizację celów.

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP

Przewidywany termin zatrudnienia: wrzesień 2022r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.