Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. księgowości i finansów

DeeZee Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DeeZee.pl – to przede wszystkim miejsce gdzie zrealizujesz odważne i kreatywne pomysły! Jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych, który w branży e-commerce fashion od ponad 14 lat zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia. Od niedawna DeeZee jest członkiem Grupy Kapitałowej CCC. Na co dzień prowadzimy komunikację do prawie 2 mln obserwatorów na profilach Social Media. Sprawdź nas i dołącz do świetnego zespołu!

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, ekonomicznym i rachunkowym
  • Opisywanie dokumentów księgowych w systemie elektronicznego obiegu dokumentów umożliwiających automatyczną dekretację w ewidencji księgowej
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Dokonywanie uzgodnień z kontrahentami w zakresie sald rozrachunków
  • Weryfikacja zamówień towarowych
  • Weryfikacja dokumentów PZ z zamówieniami
  • Weryfikacja faktur towarowych pod względem formalnym, rachunkowym oraz zgodności z PZ
  • Rozliczanie dokumentów magazynowych
  • Przygotowywanie zestawień płatności oraz przeterminowanych należności
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie delegacji pracowniczych
  • Pomoc w przygotowywaniu wewnętrznych i zewnętrznych zestawień statystycznych oraz finansowych na potrzeby spółki
  • Bieżące wsparcie procesów księgowych i finansowych

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego (preferowany kierunek rachunkowość i finanse)
  • Biegłej znajomość obsługi komputera oraz programów Microsoft Office (Excel, Power Point)
  • Znajomości ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych CIT, VAT w zakresie podstawowym
  • Zdolności analitycznego myślenia i umiejętność szukania rozwiązań
  • Samodzielności i umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania czasem
  • Dokładności, zaangażowania i kultury osobistej
  • Zdolności interpersonalnych i nastawienia na pracę zespołową
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości lub finansach o zbliżonym do powyższych zakresie obowiązków
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia.
  • Miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Pracę w firmie internetowej, będącej częścią CCC S.A., jednej z największych Grup Kapitałowych w Polsce
  • Możliwość poznania od wewnątrz jednego z najszybciej rozwijających się sklepów internetowych w Polsce
  • Dodatkowe benefity w postaci kuponów zniżkowych na zakupy w DeeZee, CCC, Eobuwie, Modivo, Gino Rossi
  • Pakiet medyczny

Ogłoszenie archiwalne