Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. księgowości i finansów

DeeZee Sp. z o.o.

  • Armii Krajowej 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Armii Krajowej 25

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, ekonomicznym i rachunkowym

  • Opisywanie dokumentów księgowych w systemie elektronicznego obiegu dokumentów umożliwiających automatyczną dekretację w ewidencji księgowej

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Dokonywanie uzgodnień z kontrahentami w zakresie sald rozrachunków

  • Weryfikacja i rozliczanie dokumentów magazynowych

  • Przygotowywanie zestawień płatności oraz przeterminowanych należności

  • Pomoc w przygotowywaniu wewnętrznych i zewnętrznych zestawień statystycznych oraz finansowych na potrzeby spółki

  • Bieżące wsparcie procesów księgowych i finansowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany kierunek rachunkowość i finanse)

  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz programów Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)

  • Podstawowa znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych CIT, VAT

  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność szukania rozwiązań

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania czasem

  • Dokładność, zaangażowanie i kultura osobista

  • Zdolności interpersonalne i nastawienie na pracę zespołową

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości lub finansach o zbliżonym do powyższych zakresie obowiązków

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Pracę w firmie internetowej, będącej częścią CCC S.A., jednej z największych Grup Kapitałowych w Polsce

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia

  • Miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • Atrakcyjne miejsce pracy w dogodnej lokalizacji w Krakowie (ul. Armii Krajowej 25)

  • Dodatkowe benefity w postaci kuponów zniżkowych na zakupy w DeeZee, CCC, Eobuwie, Modivo

  • Pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne