Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Księgowości i Finansów

FLHF S.A.O firmie

FLHF S.A.

Antoniego Słonimskiego 1A

Wrocław

W związku z dynamicznym rozwojem firma FLHF S.A. specjalizująca się w branży art. wyposażenia wnętrz poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Zarządzanie procesem płatności i zwrotów.
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby firmy.
  • Wykonywanie cyklicznych zestawień oraz dbałość o poprawność danych.
  • Uzgadnianie obrotów i stanów magazynowych.
  • Udział w tworzeniu oraz nadzór nad procesami obiegu dokumentów i informacji w firmie.
  • Współpraca z działem księgowym oraz handlowym.
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki ekonomiczne).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym programu Excel w stopniu średniozaawansowanym.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i otwartość na nowe obowiązki.
  • Umiejętność pracy w różnych obszarach (wielozadaniowość).
  • Odpowiedzialność za wykonywane obowiązki.
  • Zaangażowanie, dokładność, punktualność.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym i rozwijającym się zespole.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po wcześniejszym okresie próbnym.
  • Pracę w biurze w centrum Wrocławia z łatwym dojazdem.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i zaangażowania.
  • Przyjazną atmosferę i aromatyczną kawę.
  • Wsparcie techniczne.
  • Opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy wraz z informacją o oczekiwaniach finansowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy