Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Księgowości i Kadr

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, montażu i serwisowaniu instalacji pożarowych i zabezpieczeń w obiektach handlowych, biurowych, hotelach, użyteczności publicznej i mieszkalnych. W związku z dynamicznym rozwojem i wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań zarządczych poszukujemy pracownika do Działu Księgowości i Kadr.

    Obecnie poszukujemy absolwentów kierunku związanego z finansami/rachunkowością do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • księgowanie faktur zakupowych
    • ewidencja sprzedaży i wystawianie FV
    • obsługa obiegu dokumentacji magazynowej w systemie ERP
    • obsługa kadrowa dot. rozliczania urlopów, listy obecności, delegacji pracowniczych
    • wysyłanie wezwań do zapłaty
    • uzgadnianie rozrachunków z zew. biurem rachunkowym

    Wymagania:

    • wykształcenie związane z finansami/rachunkowością
    • doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków
    • mile widziana znajomość obsługi programu Comarch-Optima
    • nastawienie na rozwiązywanie problemów
    • skrupulatność

    Oferujemy:

    • pozyskanie umiejętności w logice księgowania kosztów wg. metodologii Activity Based Costing
    • umowę o pracę na pełny etat
    • jako pracownik naszej firmy możesz skorzystać ze specjalnych pożyczek pracowniczych, które możesz przeznaczyć na dowolny cel np. remont lub zakup samochodu. W żadnym banku nie otrzymasz tak korzystnego oprocentowania
    • troszczymy się o życie i zdrowie naszych pracowników dlatego zapewniamy grupowe ubezpieczenie
    • elastyczny czas pracy dostosowany do twoich i naszych potrzeb

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833).”