Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Księgowości (K/M)

Otis Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rejestru banków,

  • Księgowanie wyciągów bankowych - dekretacja dokumentów bankowych i wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego,

  • Przygotowanie dokumentacji: polecenie zapłaty DIRECT – DEBIT,

  • Analiza i uzgadnianie kont bankowych,

  • Analiza i uzgadnianie kont przedpłat,

  • Przygotowywanie gwarancji bankowych – współpraca z bankiem,

  • Przygotowywanie oświadczeń do umów długoterminowych,

  • Przygotowywanie raportów i analiz na zakończenie miesiąca i roku zgodnie z wytycznymi przełożonego,

  • Zastępowanie w czasie nieobecności innych księgowych zgodnie z przygotowaną organizacją pracy przez przełożonego (w tym zastępstwo w zakresie przygotowywania gwarancji bankowych),

  • Przygotowywanie dokumentacji dla audytorów,

  • Uczestniczenie w archiwizacji dokumentów w terminach wyznaczonych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Studia kierunkowe związane z finansami lub skończony kurs księgowości,

  • Mile widziane doświadczenie w księgowości lub administracji,

  • Znajomość Ms Excel na poziomie średniozaawansowanym,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Proaktywność w działaniu oraz chęć nauki i rozwoju zawodowego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie za pośrednictwem agencji pracy,

  • Pakiet benefitów dodatkowych (opieka medyczna, karta sportowa),

  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku,

  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji związanych ze stanowiskiem pracy,

  • Elastyczne godziny pracy (początek pracy 7:00-9:00),

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników