Młodszy Specjalista ds. Księgowości, Kadr i Płac

AFRISO Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
AFRISO Sp. z o.o. to niemiecki kapitał, polska firma, zaangażowani ludzie i ponad 150-letnie tradycje niemieckiego biznesu rodzinnego zarządzanego z energią, innowacyjnością i kreatywnością polskiej kadry. Naszą siłą i największą wartością są ludzie – zarówno nasi pracownicy, jak i profesjonalni partnerzy biznesowi, którym zapewniamy obsługę i wsparcie na najwyższym możliwym poziomie.

Co w AFRISO robimy? „Wspieramy specjalistów w sprawnym wykonywaniu dobrych instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej!”

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszego biznesu oraz chęcią realizowania kolejnych projektów z naszymi klientami poszukujemy zaangażowanej, kreatywnej i pasującej do nas osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Szałsza (koło Gliwic)

Obowiązki:

W zakresie księgowości:

  • wprowadzanie dokumentów do ewidencji dla celów podatku VAT i podatku dochodowego od osób prawnych,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • rozliczanie wydatków pracowniczych oraz delegacji krajowych i zagranicznych,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • prowadzenie kasy gotówkowej i księgowanie raportów kasowych,
  • uzgadnianie rozrachunków, obrotów i sald na kontach księgowych,

W zakresie kadr i płac:

  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji w sprawach pracowniczych,
  • sporządzanie i księgowanie list płac wraz z uzgadnianiem sald kont księgowych,
  • prowadzenie spraw ubezpieczeń w Płatniku,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT i PFRON oraz sprawozdań statystycznych GUS,
  • prowadzenie spraw w zakresie BHP,
  • przygotowywanie analiz i raportów,
  • prowadzenie spraw administracyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • praktyczna i teoretyczna znajomość prawa podatkowego, prawa pracy oraz przepisów o ubezpieczeniach społecznych,
  • mile widziana znajomość programu Płatnik,
  • otwartość, komunikatywność, dobra organizacja pracy, terminowość i dokładność,
  • umiejętności analityczne,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego minimum w stopniu podstawowym,
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • motywujące wynagrodzenie (stała pensja + kwartalna premia),
  • szeroki pakiet socjalny (m.in.: fundusz socjalny, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, Karty Lunch Pass),
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
  • narzędzia niezbędne do pracy na stanowisku (laptop, telefon),
  • miejsce w którym będziesz mógł zdobywać doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności,
  • pełny i kompleksowy program wdrożenia w nowe obowiązki,
  • wyśmienitą kawę i owocowe czwartki :).

Zainteresowaliśmy Cię?

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Księgowości, Kadr i Płac prowadzonego przez firmę AFRISO Sp. z o.o. z siedzibą w Szałszy, ul. Kościelna 7; 42-677 Czekanów zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy