Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. Księgowości, Kadr i Płac

Medical Tribune Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Powązkowska 44C, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Medical Tribune Polska Sp. z o.o.

Powązkowska 44C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego i kadrowo-płacowego,

  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,

  • dekretowanie i księgowanie umów cywilnoprawnych, wyciągów bankowych,

  • uzgadnianie kont księgowych, inne bieżące prace księgowe,

  • bieżące wsparcie działu w innych procesach,

  • tworzenie raportów na potrzeby wewnętrzne,

  • archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale księgowości lub kadr i płac,

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, kadr i płac,

  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność w działaniu,

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie Działu.

Medical Tribune Polska sp. z o.o. lider na rynku wydawnictw medycznych poszukuje kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. Księgowości, Kadr i Płac.

Poznaj nas bliżej: www.podyplomie.pl oraz www.magwet.pl

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy