Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Distribev Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja, procesowanie i księgowanie dokumentów sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych

  • Uzgadnianie i rozliczanie kont księgowych w podległym obszarze

  • Przygotowywanie raportów w podległym obszarze

  • Kontakt z innymi działami spółki w ramach powierzonego obszaru księgowości

  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca/roku

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości

  • Znajomość pakietu MS Office w tym dobra znajomość Excel

  • Wykształcenie: wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość)

  • Wysoka motywacja wewnętrzna do podejmowania nowych wyzwań i obowiązków zawodowych

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Ciekawość w zakresie poznawania nowych zagadnień księgowych, procesowych oraz systemowych

  • Szybkość uczenia się i chęć do kreatywnego rozwiązywania napotykanych problemów

  • Odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu

  • Dokładność, systematyczność oraz samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pełną wyzwań pracę z możliwością realizacji własnych pomysłów, inicjowania zmian i budowania wartości firmy,

  • Nowoczesne środowisko pracy oraz przyjazną i otwartą kulturę organizacyjną,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (ubezpieczenie grupowe, karta FitProfit, wczasy pod gruszą),

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w dużej firmie o zasięgu ogólnopolskim.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Distribev Sp. z o.o.

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

Przewiń do profilu firmy