Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. księgowości

Europharma M. Rachtan Sp. z o.o.O firmie

4 5005 500 brutto / mies.
  • Krzywa 6
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Europharma M. Rachtan Sp. z o.o.

Krzywa 6

Katowice

Do naszej firmy realizującej kompleksowe projekty z zakresu usług dla rynku medycznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości lub pokrewne,
  • Znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność jej,
  • Samodzielność w realizacji zadań.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola dokumentacji sprzedaży,
  • Kontrola procesu fakturowania,
  • Weryfikacja dokumentacji kosztowej,
  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia okresów rozliczeniowych,
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym,
  • Uczestniczenie w obiegu dokumentów kadrowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji działającej na rynkach zagranicznych,
  • Pracę w młodym, wspierającym zespole,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń.
  • Możliwość awansu.

Ogłoszenie archiwalne