Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. księgowości

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "BIEŻANÓW"SP. Z O.O.O firmie

  • Półłanki 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "BIEŻANÓW"SP. Z O.O.

Półłanki 25

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja dokumentów księgowych.

  • sprawdzanie prawidłowości dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym.

  • księgowanie dokumentów w systemie.

  • terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych.

  • okresowa kontrola kont księgowych.

  • sprawdzanie poprawności zapisów księgowych w systemie.

  • archiwizacja dokumentacji księgowej.

Nasze wymagania

  • min.2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość zasad rachunkowych w zakresie księgowania dokumentów

  • znajomość podstawowych przepisów w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • rzetelność, dokładność i terminowość w wykonywanych zadaniach

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę na zastępstwo min. 1 rok (z możliwością kontynuacji współpracy)

  • możliwość zwiększania kompetencji i doświadczenia zawodowego

  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna; świadczenia z funduszu socjalnego; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów”, spółka-matka Grupy KZN Bieżanów jeden z liderów segmentu infrastruktury szynowej w Polsce i Europie. Producent innowacyjnych rozwiązań dla nawierzchni szynowych – kolej,

tramwaj, metro; które dostarcza wraz z kompleksowymi usługami logistycznymi, budowlanymi i serwisowymi.

Przewiń do profilu firmy