Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds księgowości

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Atominium jest jednym z największych i najdłużej istniejących na polskim rynku biur tłumaczeń, które obsługuje tysiące zleceń klientów z całego świata. Świadczone przez Atominium usługi obejmują wysokospecjalistyczne tłumaczenia w zakresie ponad 90 języków obcych.

    Miejsce pracy: Kraków

    PODSTAWOWE ZADANIA:

    • czynna współpraca z kancelarią podatkową (przygotowywanie dokumentów),
    • dekretacja, księgowanie i weryfikacja dokumentów źródłowych (wyciągów bankowych, faktur kosztowych i sprzedażowych, itp.),
    • dbanie o poprawny obieg dokumentów,
    • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
    • czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku,
    • wystawianie faktur,
    • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe (administracja/finanse),
    • praktyczna znajomość zasad księgowości, zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
    • mile widziana znajomość podstawowych systemów księgowych oraz KPiR,
    • dobra znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office,
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (codzienna praca w języku angielskim).

    OFERUJEMY:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość awansu wewnętrznego,
    • samodzielne stanowisko,
    • pracę w zgranym zespole w samym centrum Krakowa,
    • Pizza Day, Sushi Day, Fruit Day i wiele innych!
    Dołącz do naszego zespołu! Czekamy właśnie na Ciebie!

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając przycisk Aplikuj.