Młodszy Specjalista ds. Księgowości

  • Piaseczno, Warszawa, Józefosław (pow. piaseczyński), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 10.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTERNITY S.A.

    Grupa Internity będąca liderem w branży wnętrzarskiej, notowana rynku New Connect zatrudni

    MŁODSZY SPECJALISTA ds. KSIĘGOWOŚCI

    Miejsce pracy: Piaseczno (okolice), Warszawa (okolice), Józefosław (pow. piaseczyński)

    Opis stanowiska:

    • Wprowadzanie wskazanych dokumentów i danych do systemu (m.in. wyciągi bankowe, faktury zakupowe)
    • Weryfikacja i opisywanie dokumentów
    • Zarządzanie rozrachunkami
    • Przygotowywanie zestawień
    • Archiwizacja dokumentów księgowych
    • Współpraca z innymi działami
    • Dodatkowe prace biurowe

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (lub w trakcie studiów)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość systemu Softlab będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Wysoka kultura osobista
    • Inicjatywa i zaangażowanie
    • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, systematyczność, samodzielność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Chęć doskonalenia zawodowego w obszarze księgowości

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
    • Przyjazne środowisko pracy
    • Niezbędne szkolenia

    Wymagane dokumenty:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klauzula dla kandydata:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).