Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

MENLOO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KSIEGOWOSCI

  • Posiadasz 1-2 lata doświadczenia w pracy w dziale księgowości lub w biurze rachunkowym
  • Chcesz się rozwijać w obszarze księgowości
  • Znasz aktualne przepisy w zakresie UoR oraz podatków,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe na kierunku ekonomicznym - preferowana rachunkowość,
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, systematyczną, skrupulatną i rzetelną,
  • Świetnie czujesz się w analizach danych,
  • Bardzo dobrze obsługujesz programy pakietu MS Office,
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Co z nami zyskasz:

  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole otwartym na nowe wyzwania i koncepcje,
  • Stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie,
  • Startupową kulturę pracy, nieformalną atmosferę i stabilność dojrzałej organizacji,
  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce,
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość awansu.

Twoje zadania:

  • Klasyfikacja kosztów w P&L wg UoR oraz w układzie zarządczym,
  • Księgowanie dokumentów,
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania wyników finansowych,
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów i analiz na potrzeby Zarządu.

Brzmi dobrze? Zapraszamy do aplikowania, z chęcią spotkamy się na rozmowie rekrutacyjnej! :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy