Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

PIEKARNIE LUBASZKA sp. z o.o.

  • Szlachecka 45, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Szlachecka 45

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu FK

  • Kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem obowiązujących przepisów i procedur wewnętrznych

  • Analiza rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, sporządzanie i wysyłanie potwierdzeń sald

  • Uczestnictwo w zamknięciu miesiąca i raportowaniu

  • Archiwizowanie dokumentów

  • Współpraca z Głównym Księgowym w zakresie powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Znajomość przepisów podatkowych

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Terminowość, dokładność i rzetelność

  • Umiejętność pracy pod presja czasu

  • Znajomość programów księgowych - mile widziana znajomość programu Vendo

Mile widziane

  • Doświadczenie w biurze rachunkowym

To oferujemy

  • Rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę

  • Długofalową perspektywę stabilnego zatrudnienia

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji – lubimy się szkolić