Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. księgowości

Andra Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i dekretacja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Prowadzenie ewidencji bilansowej i pozabilansowej oraz naliczanie amortyzacji

  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym

  • Rozliczanie zleceń oraz analiza poprawności kosztów do przychodów

  • Przygotowywanie raportów i zestawień miesięcznych

  • Uczestnictwo w zamknięciu miesiąca i roku

  • Bieżąca komunikacja z innymi działami oraz firmami w kwestiach związanych z obsługą księgowo-rachunkową

  • Przygotowywanie zestawień i deklaracji : VAT i CIT

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie z zakresu księgowości / finansów

  • Od kliku lat realizujesz analogiczne do powyższych zadania

  • Masz doświadczenie w pracy z Comarch Optima

  • Excel jest Twoim codziennym narzędziem pracy

  • Posiadasz praktyczną znajomość przepisów podatkowych i standardów rachunkowości

  • Doświadczenie w firmie projektowej lub produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

  • Systematyczność, rzetelność i samodzielność to Twoje cechy

To oferujemy

  • Różnorodne zadania i ciekawe projekty

  • Swobodną atmosferę pracy

  • Szkolenia specjalistyczne oraz naukę jęz. angielskiego

  • Możliwość samodzielnego wyboru benefitów (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitałem. Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych.

Przewiń do profilu firmy