Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

EIP S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

EIP S.A.

Jarosława Dąbrowskiego 30

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie i księgowanie faktur zakupu (część poprzez OCR, część ręcznie)

  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży (w tym korygujących)

  • księgowanie wyciągów bankowych (importowanych z banku)

  • księgowanie pozostałych dokumentów (lista płac, amortyzacja, RMK, PK)

  • sporządzanie deklaracji JPK i VAT-UE

  • drobne prace administracyjne (skanowanie i wpinanie do segregatorów umów, otwieranie poczty itp.)

  • wszelkie inne wsparcie księgowe, w zależności od aktualnych potrzeb (pomoc przy raportach, odpowiadanie na pisma itp. itd.)

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe ekonomia, finanse, rachunkowość lub w trakcie nauki (ale posiadasz już pierwsze doświadczenie zawodowe)

  • znajomość programów pakietu MS Office (głównie Excel, Word)

  • chęć rozwoju zawodowego

  • dbałość o szczegóły, systematyczność, wysokie zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, umiejętności analityczne

  • doświadczenie w pracy biurowej oraz znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę hybrydową w oparciu o wybraną formę zatrudnienia, nasze biuro mieści się nieopodal Metra Racławicka

  • stabilne zatrudnienie w długim okresie/ praca na stałe

  • solidne wdrożenie do pracy w księgowości oraz możliwość zdobywania kolejnych szczebli kariery

  • pakiet opieki medycznej i kartę sportową oraz dostęp do platformy kafeteryjnej

  • bezpłatne lekcje języka angielskiego

  • pracę w przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji w branży IT

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dostęp do platformy kafeteteryjnej

Oferta skierowana jest do osób, które chcą rozwijać się w kierunku księgowości, posiadają już pierwsze doświadczenia w takiej pracy, oraz w przyszłości są ukierunkowane na samodzielne prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Spółki. Zapraszamy absolwentów studiów kierunkowych, liceum lub technikum ekonomicznego.

EIP S.A.

Jesteśmy firmą, która wdraża nowatorskie rozwiązania IT stawiając na ich jakość, wydajność i zrównoważony rozwój.

Specjalizujemy się w obszarach:

• Projektowania i wdrażania infrastruktury IT

• Usług Data Center

• Outsourcingu IT

• Bezpieczeństwa IT

• Usług wsparcia technicznego

• Wdrożenia Microsoft Dynamics Business Central.

Przewiń do profilu firmy