Ta oferta pracy jest nieaktualna od 219 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

młodszy specjalista ds księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Randstad koncentrujemy swoją uwagę na człowieku. Staramy się osiągać doskonałość w tym co robimy. Z odwagą stawiamy kroki ku przyszłości wspierając swoje działa przez nowe technologie nie zapominając o pierwiastku ludzkim. Nieustannie się uczymy by wyznaczać kierunek w branży i z sukcesem budować trwałe relacje.
    Warszawa

    oferujemy

    • możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji w bardzo dobrej atmosferze
    • możliwość długofalowej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • wsparcie merytoryczne przełożonego i ekspertów Randstad
    • możliwość udziału w szkoleniach wprowadzających i w rozwojowych szkoleniach merytorycznych
    • świadczenia pozapłacowe
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    zadania

    • prowadzenie ksiąg podatkowych zgodnie z przepisami podatkowymi
    • księgowanie rozliczeń wydatków służbowych
    • wystawianie faktur sprzedaży
    • księgowanie faktur zakupu
    • kwalifikacja kosztów pod kątem miejsca powstawania kosztów
    • obsługa płatności
    • sporządzanie deklaracji PFRON
    • analiza kont rozrachunkowych

    oczekujemy

    • doświadczenia w obszarze księgowości
    • znajomości podstaw rachunkowości i zasad księgowania
    • teoretycznej i praktycznej znajomości przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
    • umiejętności samodzielnej organizacji czasu pracy i samodzielnego rozwiązywania problemów
    • komunikatywności
    • otwartości i predyspozycji do pracy zespołowej
    • umiejętności skrupulatnej i dokładnej pracy pod presją czasu
    • znajomości programu księgowego SAP będzie dodatkowym atutem