Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

T-Systems Polska Sp z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Należąca do Deutsche Telekom AG firma T-Systems jest jednym z największych europejskich dostawców kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych. Dla nas jest to coś więcej niż tylko połączenie telekomunikacji i informatyki: staramy się aby już na etapie projektu rozwiązania, uwzględniać możliwości drzemiące w tych dwóch obszarach. Nasz zespół na całym świecie liczy ponad 37.900 Pracowników, a nasze cele to pomaganie Klientom w rozwoju i zwiększaniu ich konkurencyjności. Dążymy do tego aby oferowane przez nas rozwiązania charakteryzowały się wysoką wydajnością, innowacyjnością i niezawodnością. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każdy Klient jest inny, dlatego nasze rozwiązania są zawsze dostosowane do indywidualnych wymagań i specyfiki biznesowej przedsiębiorstwa.

Do naszego zepołu we Wrocławiu aktualnie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

umowa na zastępstwo na okres 18 miesięcy

Profil kandydata:

  • wykształcenie z zakresu rachunkowości przynajmniej na poziomie ukończonego technikum ekonomicznego, mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów
  • znajomość zasad księgowości i rachunkowości
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word)
  • znajomość programów finansowo-księgowych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dokładność, rzetelność oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole

Twoje zadania:

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • wystawianie faktur oraz rozliczenie kontraktów,
  • tworzenie raportów i zestawień
  • analiza kosztów i przychodów
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, archiwizacja dokumentów
  • współpraca z głównym księgowym, dyrektorem finansowym oraz menedżerami liniowymi
  • praca w systemie SAP
  • wsparcie zespołu w przygotowywaniu sprawozdań wewnętrznych i zewnętrznych

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • miłą atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną
Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie życiorysu (CV) oraz listu motywacyjnego do 20.10.2020 klikając na:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy