Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Trapeze Poland sp. z o.o.O firmie

  • Strzegomska 140A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Trapeze Poland sp. z o.o.

Strzegomska 140A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie głównego księgowego w jego codziennej pracy

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Przygotowywanie przelewów bankowych

  • Weryfikacja rejestrów VAT,

  • Wystawianie faktur

  • Prowadzenie rejestru środków trwałych

  • Rozliczanie delegacji oraz zaliczek pracowniczych

  • Uzgadnianie i rozliczanie kont księgi głównej

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych

  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS

  • Wsparcie podczas procesu księgowego zamknięcia miesiąca.

  • Oprócz zadań wymienionych powyżej będziesz maił/miała możliwość pracy z narzędziami kontrolingowymi oraz współpracy osobami z innych krajów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (na kierunkach finansowych)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów podatkowych

  • Znajomość ustawy o rachunkowości

  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office, w szczególności Excel

  • Praktyczna znajomość programu enova 365 będzie ważnym atutem

  • znajomość języka angielskiego (komunikatywność w mowie i piśmie);

  • umiejętność szybkiego uczenia się;

  • umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy

  • Pakiet socjalny (Multisport, inne świadczenia socjalne);

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Szkolenia zawodowe i językowe;

  • Bardzo przyjazną atmosferę w pracy w międzynarodowym środowisku;

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Trapeze Poland jest częścią międzynarodowej grupy Trapeze. Tworzymy i wdrażamy wiodący na rynku system automatycznej lokalizacji i kontroli pojazdów komunikacji miejskiej.

Nasi pracownicy wykorzystując najnowocześniejsze technologie przyczyniają się do tego, aby transport publiczny w dużych miastach Europy i świata był bardziej atrakcyjny, efektywny i przyjazny dla pasażerów a jednocześnie łatwy w zarządzaniu i utrzymaniu.

Nasze oprogramowanie wspiera transport wielu rządowych oraz publicznych organizacji w Europie, Ameryce Północnej, Afryce, Azji i w regionie Pacyfiku m.in. w metropoliach takich jak Londyn, Atlanta, Zurych, Hamburg, Toronto, Johannesburg i wiele innych.

W związku z rozwojem aktualnie poszukujemy ambitnych i otwartych na nowe wyzwania osób, których doświadczenie i kwalifikacje odpowiadają następującym profilom: Młodszy Specjalista ds. Księgowości.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV pocztą elektroniczną, z numerem referencyjnym w tytule, za pomocą przycisku Aplikuj

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.