Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. księgowości

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 06.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław
    5-11-50904
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Grafton Recruitment we współpracy z międzynarodową firmą świadczącą usługi IT poszukuje osoby do stuktur księgowych na stanowisko: Młodszy specjalista ds. księgowości (k/m)

    Lokalizacja: Wrocław - centrum

    Zakres obowiązków:
    - wprowadzanie faktur do wewnętrznego systemu,
    - przygotowywanie przelewów bankowych,
    - rozliczanie kont bankowych,
    - kontakt z innymi działami firmy,
    - dbanie o płynny przepływ informacji oraz o poprawność danych.

    Wymagania

    - Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowane: finananse i rachunkowość lub rachunkowość i audyting),
    - Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),
    - Skrupulatność,
    - Znajomość pakietu MS Office.

    Korzyści

    - Umowa o pracę,
    - Praca w międzynarodowym środowisku,
    - Pakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment.

    Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

    Grafton Recruitment Polska sp. z o.o. jest wpisany do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 812.