Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. księgowości z j. obcym (m/k)

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    JO-1807-412554

    Zadania:

    • Obsługa klientów za pośrednictwem telefonu i poczty e-mail;
    • Sprawdzanie dokumentów księgowych;
    • Weryfikacja i księgowanie faktur w systemie;
    • Nadzór nad terminowością spłat zadłużenia klientów;
    • Aktywna współpraca z innymi działami w organizacji.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Wiedza z zakresu MS Office;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Doświadczenie nie jest wymagane – firma zapewnia szkolenia wdrażające.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
    • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, zarówno dla pracownika, jak i jego rodziny, ubezpieczenie, karta Multisport, program rekomendacji);
    • Wyjścia integracyjne, wydarzenia sportowe;
    • Pracę w międzynarodowym środowisku;
    • Owoce i kanapki w biurze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [email protected]
    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10504.

    www.cpljobs.pl

    If you are interested in please add to your CV below agreement:
    I hereby consent CPL Jobs Sp. o.o. with its registered office in Warsaw, 02-001, Al. Jerozolimskie 81, REGON 142578192, NIP 701-02-56-845 (the CPL) to administrate, process and store my personal data for the purpose of recruitment processes including sharing my details with potential future employer for whom CPL performs work to establish conditions of engagement before concluding a contract of employment . The agreement covers the processing of personal data by CPL even after recruitment process in order to present further proposals of employment and may be revoked at any time. CPL informs that data can be shared with other entities of the group CPL in the European Economic Area. At the same time, I declare that all the data that are included in the CV and job applications have been delivered to the company CPL voluntarily and they are true. I acknowledge that personal data will be deleted immediately by the CPL in case of cancellation of my consent, and in case it is not possible to update my data. The company CPL Jobs told me about the right to inspect my personal data and the right to demand updates. I acknowledge that CPL will share with me the data of potential employer after verification of my qualifications contained in application documents.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do __________ (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez __________ danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem __________.
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres __________, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres __________. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres __________.
    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
    Twoje dane osobowe przekażemy do __________.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    Przekazujemy Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy do __________ na podstawie decyzji Komisji w sprawie adekwatności ochrony lub programu "Tarcza Prywatności" lub wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych. Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem __________ lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem __________.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.