Ta oferta pracy jest nieaktualna od 565 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Księgowości z Językiem Niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • weryfikacja płatności;
    • dekretacja i kontrola kosztów;
    • księgowanie faktur, rachunków i wyciągów bankowych;
    • przetwarzanie dokumentów księgowych;
    • tworzenie danych dostawy i konta Klienta;
    • ścisła współpraca z oddziałami firmy na świecie.

    Wymagania:

    • znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny;
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: Ekonomia/Rachunkowość/Księgowość);
    • dobra znajomość obsługi programu MS Excel;
    • dobra organizacja pracy;
    • skrupulatność;
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
    • zorientowanie na prace zespołową;
    • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy.

    Mile widziane będzie:

    • znajomość zagadnień finansowo-księgowych;
    • doświadczenie w pracy administracyjnej lub księgowej;
    • umiejętność księgowania np. faktur.

    Oferujemy:

    • międzynarodowe środowisko pracy;
    • szkolenie od pierwszego dnia pracy;
    • możliwość korzystania na co dzień z języków obcych;
    • prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym;
    • ubezpieczenie na życie i wypadkowe w ramach polisy grupowej;
    • Multisport ;
    • świeże owoce w każdy piątek;
    • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy.
    Nasze benefity:

    Administratorem danych jest Wincor Nixdorf Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-226, Popularna 82 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.