Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. księgowych i administracyjnych

BEMONDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bokserska 64, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

BEMONDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bokserska 64

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z biurem rachunkowym,

  • wystawianie faktur,

  • przygotowanie dokumentów księgowych,

  • administrowanie obiegiem dokumentów,

  • monitorowanie terminów i obsługa spraw związanych z ubezpieczeniami, przeglądami pojazdów i urządzeń,

  • prowadzenie korespondencji i kalendarzy Zarządu oraz obsługa spotkań biznesowych,

  • zaopatrzenie w artykuły biurowe i spożywcze.

Nasze wymagania

  • bardzo dużej dokładności, skrupulatności oraz staranności w działaniu,

  • min 1- rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobrej znajomości MS Excel ,

  • wysokiej kultury osobistej.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dobrą pracę w miłej atmosferze,

  • kompleksową opiekę medyczną w Medicover,

  • bony świąteczne,

  • miejsce parkingowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy