Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. księgowych

HOUSE SOLUTIONS SP Z O OO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • terminowe fakturowanie sprzedaży towarów i usług

  • prowadzenie dokumentacji rozliczeń Klientów

  • monitoring stanu należności i zobowiązań

  • odpowiedzialność za rozrachunki z kontrahentami

  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych oraz prowadzenie ewidencji księgowych

  • wsparcie działu księgowości w bieżących sprawach

  • weryfikacja kompletności otrzymanej dokumentacji

  • prowadzenie akt osobowych i przygotowywanie kompleksowej

  • dokumentacji pracowniczej

  • sporządzanie i przekazywanie deklaracji ZUS, A1, EKUZ

  • archiwizacja oraz koordynacja obiegu dokumentów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale księgowym, mile widziani studenci/studentki ostatnich lat studiów rachunkowości/finansów

  • znajomość systemu Optima

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • bardzo dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wybór formy zatrudnienia: UoP , B2B, umowa zlecenie

  • wsparcie merytoryczne

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon , komputer)

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość rozwoju i liczny udział w szkoleniach

  • przyjazny, zgrany zespół, spotkania integracyjne

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

HOUSE SOLUTIONS SP Z O O

House Solutions Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma. Z powodzeniem dostarczamy rozwiązania z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii.

Przewiń do profilu firmy