Młodszy Specjalista ds. KYC w Pionie Klientów Strategicznych

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

ING Bank Śląski S.A.

Warszawa

Warszawa

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: MK_0024284

Twoje zadania:

  • Uczestnictwo w procesie nawiązania relacji z klientem strategicznym poprzez analizę dokumentacji klientów  w procesie Customer Due Diligence - Poznaj Swojego Klienta (KYC),
  • Dokonywanie oceny ryzyka niefinansowego klienta strategicznego przed nawiązaniem relacji z klientem
  • Samodzielnie przeprowadzanie procedury identyfikacji i akceptacji klienta (KYC) oraz gromadzenie dowodów  przeprowadzonej procedury
  • Uzyskiwanie rekomendacji compliance i akceptacji sygnatariuszy KYC po przeprowadzonej analizie klienta
  • Uczestnictwo w projektach związanych z ryzykiem operacyjnym, prowadzonych przez Departament Compliance w zakresie prawidłowego funkcjonowania procedur identyfikacji klientów w ramach Pionu Klientów Strategicznych
  • Dbanie o jakość danych w systemach bankowych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki administracja, ekonomia, prawo lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi MS Office
  • Doskonałe zdolności analityczne i organizacyjne
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Mile widziane:

  • Znajomość drugiego języka

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy