Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przyjmuję do wiadomości że: 1. Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest: SESCOM S.A., ul. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk, email: [email protected] 2. Inspektorem ochrony danych jest Wojciech Piasecki, email: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Sescom S.A.

Młodszy Specjalista ds. Ładu Korporacyjnego (Junior Corporate Governance Specialist)

Sescom S.A.O firmie

Sescom S.A.

aleja Grunwaldzka 82

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie uchwał organów spółek, aktualizacja polityk, regulaminów organów nadzorczych, zarządzających grupy kapitałowej oraz weryfikacja ich prawidłowej realizacji

  • Przygotowanie dokumentacji na walne zgromadzenia akcjonariuszy, posiedzenia Komitetu Audytu, Zarządu oraz Rady Nadzorczej

  • Wsparcie przy tworzeniu i aktualizacji polityk etycznych, antykorupcyjnych

  • Kontrola zmian prawnych w zakresie funkcjonowania spółki publicznej oraz organów: zarządzającego i nadzorującego

  • Przygotowanie szkoleń, prezentacji w zakresie zmian prawnych dot. wyżej wymienionych obszarów

  • Obsługa spółek grupy kapitałowej w zakresie komunikacji z podmiotami prowadzącymi rejestry akcjonariuszy

  • Aktualizacja danych beneficjentów rzeczywistych w spółkach grupy kapitałowej

  • Uczestniczenie w bieżącej obsłudze spółek np. koordynacja obiegu dokumentów korporacyjnych

  • Wsparcie przy realizacji obowiązków informacyjnych wynikających z ustawy o ofercie publicznej i MAR

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza z zakresu corporate governance,

  • Doświadczenie lub znajomość zagadnień związanych z prawem rynków kapitałowych, funkcjonowaniem spółek publicznych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w kancelarii prawnej

  • Preferowane wykształcenie wyższe prawnicze lub ostatni rok studiów

  • Dobra znajomość ustaw: Kodeks Spółek Handlowych, Ustawa o ofercie publicznej, Market Abuse Regulations (roz. Rady EU nr 596/2014)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)

  • Umiejętność tworzenia prezentacji, przygotowania formalnych pism

  • Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie rynkami kapitałowymi, inwestowaniem na giełdzie papierów wartościowych

Mile widziane

  • Otwartość, komunikatywność, chęć poszerzania swoich kompetencji, nauki

  • Skrupulatność, dokładność i dociekliwość

  • Umiejętność przekazywania wiedzy i wyciągania wniosków

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży

  • Inspirujące wyzwania zawodowe prowadzące do rozwoju Twoich kompetencji

  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

  • Dogodna lokalizacja i elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sescom S.A.

W Sescom na nowo definiujemy pojęcie Facility Management na rynku sieci handlowych. Według nas to stale ewoluujące rozwiązania zapewniające sprawność działania placówek, efektywność i konkurencyjność biznesu oraz wsparcie jego rozwoju.

Działamy na dużą skalę i jednocześnie dbamy o elastyczność naszych rozwiązań bliską start-upom.

Jesteśmy odważni, dynamiczni i solidni. Mierzymy wysoko i niezmiennie osiągamy cele.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem

  • Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

  • Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły

  • Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy, prowokujemy i wykorzystujemy nadarzające się okazje biznesowe

  • Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów