Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Łańcucha Dostaw

  • Poznań, Buk, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-30

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wavin Polska S.A. dawniej Wavin Metalplast-Buk Sp. z o.o. – lider rynku instalacyjnego w Polsce, wchodzi w skład Grupy Wavin, będącej wiodącym w Europie
dostawcą systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych.
Koncern dostarcza skuteczne rozwiązania pozwalające zaspokajać kluczowe potrzeby życia codziennego: bezpieczną dystrybucję wody pitnej, przyjazne środowisku zagospodarowanie wód deszczowych, energooszczędne systemy ogrzewania budynków.

Więcej szczegółów na temat firmy Wavin można znaleźć na www.wavin.pl
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Buk, Poznań (okolice)

Zakres obowiązków:

  • Harmonogramowanie produkcji/zakupu
  • Kontrola podstawowych wskaźników logistycznych
  • Analiza zapotrzebowań i podejmowanie decyzji dotyczących zabezpieczenia dostępności poprzez planowanie produkcji/zakupy
  • Sprawdzanie możliwości produkcyjnych/zakupów i terminów dostępności wyrobów dla niestandardowych zamówień/zapytań
  • Potwierdzanie dostępności wyrobów gotowych w systemie, przekazywanie informacji o ewentualnych przesunięciach terminów dostępności do Działu Sprzedaży oraz działów Fulfilmentu spółek Wavin
  • Propozycje ustawień parametrów MRP dla planowanej grupy wyrobów
  • Tworzenie raportów i analiz

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość podstaw logistyki i statystyki – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, VBA) oraz systemów klasy MRP/ERP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy w obszarze logistyki – mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pakiet dodatkowych świadczeń, w tym m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków i pakietu sportowego, świadczenia socjalne
Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV z dopiskiem „Logistyka – młodszy specjalista” prosimy wysyłać drogą elektroniczną klikając przycisk Aplikuj, lub drogą pocztową adres siedziby Firmy:

Wavin Polska S.A.
ul. Dobieżyńska 43, 64-320 Buk
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku, Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926). Równocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany (-a) o: prawie wglądu do moich danych i możliwości ich poprawienia oraz dobrowolności podania moich danych osobowych.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się