Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. łańcucha dostaw - Kupiec

Elit Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Czołowy dystrybutor części motoryzacyjnych, członek światowej grupy kapitałowej LKQ - ELIT Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • tworzenie zamówień do dostawców i aktualizacja parametrów przygotowanych zamówień;
  • monitorowanie terminowości dostaw i poziomu realizacji zamówień;
  • kontrolowanie oraz aktualizowanie backorderów;
  • monitorowanie dostępności i reagowanie na braki towarów poprzez zakupy interwencyjne;
  • zarządzanie towarami nadmiernymi (zwroty do dostawców, relokacje pomiędzy magazynami);
  • planowanie poziomu zapasów w oparciu o sezonowość, promocje i trendy sprzedażowe;
  • współpraca z magazynem i działem Product Managerów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie odbywania studiów;
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu łańcucha dostaw lub logistyki;
  • motywacja do pracy i pozytywne nastawienie do osiągania efektów;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • prawo jazdy;
  • miejsce zamieszkania Kraków lub okolice.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej, stabilnej na rynku organizacji;
  • odpowiednie, nowoczesne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków i osiąganych wyników;
  • bonusy, premie oraz inne świadczenia poza płacowe (prywatna opieka medyczna, grupowe
  • ubezpieczenie na życie i NNW, Pracownicze Plany Kapitałowe, pracownicze zniżki na
  • zakup produktów z asortymentu).

Kraków

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Prosimy o aplikacje ze spełnieniem wszystkich przedstawionych wymagań w formie CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy