Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

GeneraliO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie zakresu odpowiedzialności ubezpieczeniowej

  • Ocena zasadności roszczeń odszkodowawczych

  • Wydawanie decyzji w sprawach odszkodowawczych

  • Zapobieganie nienależnym wypłatom odszkodowań

  • Dbanie o poprawny proces likwidacji szkód

  • Ustalanie zasadności wystąpień z roszczeniami regresowymi

  • Akceptacja wypłat odszkodowań (zgodnie z udzielonym zakresem pełnomocnictwa)

  • Kontakt z klientem w sprawach likwidowanych szkód

  • Wprowadzanie oraz kontrola poprawności danych w programach dedykowanych do obsługi szkód

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta w branży ubezpieczeniowej

  • Mile widziane doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe (kierunki: prawo, administracja, ekonomia)

  • Znajomość prawa ubezpieczeniowego oraz zagadnień związanych z likwidacją szkód

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie

  • Terminowość w realizacji powierzonych zadań

  • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi