Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 22A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Potwierdzanie gwarancji ubezpieczeniowych zagranicznym Korespondentom i Reprezentantom

  • Zlecanie oględzin w zgłoszonych szkodach

  • Ustalanie referencji płatniczych oraz szkodowych

  • Wystawianie not obciążeniowych oraz monitorowanie ich płatności

  • Wysyłka terminowych pism i koresponencji do klientów oraz zagranicznych reprezentantów

  • Rejestracja nowych zgłoszeń szkód w systemie SLS

  • Koordynowanie statystyk dla Polskiego Biura Ubezpieczeń Komunikacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Biegła obsługa komputera

Mile widziane

  • Znajomość innego języka europejskiego (np. niemiecki, francuski)

  • Doświadczenie i znajomość zagadnień związanych z ubezpieczeniami OC

  • Znajomość systemu Zielonej Karty

To oferujemy

  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szeroki pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów oraz pakiet sportowo-rekreacyjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • śniadaniowe wtorki

Wiener to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.

Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group.

Zaspakajamy potrzeby naszych Klientów i zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez stałe podnoszenie jakości usług i przejrzystość działania. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy